Досвід виховної роботи

Великодній вернісаж

Великоднє свято наближається і у душах дітей запалено вогонь добра, миру, злагоди, який сьогодні потрібний Україні. У 8 класі 11 квітня відбувся майстер – клас по виготовленню Великодніх віночків.

Учитель трудового навчання Кирпата І.М. ознайомила учнів із основними етапами створення Великодньої композиції, структурою і символічністю елементів; практично продемонструвала поетапність створення Великоднього віночка. По закінченню майстер - класу відбувся «Великодній вернісаж», який ліцеїсти доповнили декором писанок. Кожен учень виготовив власний оберіг – віночок для щасливого і мирного життя, для щедрості душі і щастя у родинах. Великоднє свято наближається і у душах дітей запалено вогонь добра, миру, злагоди, який сьогодні потрібний Україні.