Олімпіади

Результати І етапу олімпіад

Вітаємо переможців і призерів І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Бажаємо сил і енергії на ІІ етап(районний),нових перемог і якісного результату участі.

Назва

олімпіади

Учасники олімпіади

Дата районної олімпіади

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Математика

(8-11)

Трубіцин Д.

Новікова І.

Дегтяр Я.

Луценко Д.

12

листопада

8.00-12.00

Покров В.

Калюжко І.

Зінченко П.

 

Моргун І.

 

 

 

Історія

(8-11)

 

Харенко К.

Пеляк Н.

Наталіч М.

Лисенко Ю.

12 листопада

12.00 – 16.00

Кирпата С.

Конопліна М.

Танков В.

Шпиця А.

Войчишина Н.

 

Зінченко П.

Брушневська І.

Петренко І.

 

 

 

Екологія

(10-11)

 

 

Добровольська А.

ЛуценкоД.

13 листопада

08.00 – 12.00

 

 

Савенко А.

Мазур Н.

 

 

Наталіч М.

 

Економіка

(9-11)

 

 

Остапенко В.

Покрова В.

13листопада

12.00-16.00

 

 

Дегтяр Я.

Гаврилюк В.

 

 

Лисак А.

Годованик А.

 

 

Савенко А.

Коваль В.

 

 

Зінченко П.

Луценко Д.

Хімія

(8-11)

Харенко К.

Лабик А.

Добровольська А.

Мазур Н.

19 листопада

08.00-12.00

Моргун І.

Ломакіна С.

 

 

Географія

(8-11)

Кирпата С.

Харенко В.

Остапенко В.

Лисенко Ю.

19 листопада

12.00 – 16.00

Комиз А.

Новікова І.

Дегтяр Я.

Покрова В.

Швидка В.

Довгань В.

Танков В.

Годованик А.

 

 

Наталіч М.

 

Біологія

(8-11)

Наталіч М.

Довгань В.

Наталіч М.

Денісова В.

20

листопада

08.00 – 12.00

Комиз А.

Лабик А.

Савенко А.

 

Астрономія

 

 

Дегтяр Я.

Котенко Ю.

20 листопада

12.00 – 16.00

 

 

Зінченко П.

 

 

 

Гарань В.

 

Іноземні мови(англійська мова)

(8-11)

 

Наталіч М.

Лабик А.

Остапенко В.

Брушневська І.

26 листопада

08.00 – 16.00

 

Визнюк Н.

Ломакіна С.

Наталіч М.

Мацькова І.

Моргун І.

Лисенко Ю.

Гарань В.

Годованик А.

Комиз А.

 

Дудник Б.

Романенко І.

 

 

 

Мазур Н.

Іноземні мови(німецька мова)

Швидка В.

 

 

 

26 листопада

08.00 – 16.00

 

Інформаційні технології

(10-11)

 

 

Дудник Б.

Мацькова І.

27 листопада

08.00 – 12.00

 

 

 

Безпалий В.

Котенко Ю.

Фізика

(8-11)

Луценко А.

Дима В.

Зінченко П.

Денісова В.

3 грудня

08.00 – 12.00

Трубіцин Д.

 

Лисенко І.

 

Правознавство

(9-11)

 

Ломакіна С.

Остапенко В.

Мацькова І.

3 грудня

12.00 – 16.00

 

Лабик А.

Наталіч М.

Баклицька Н.

 

Новікова І.

Добровольська А.

Брушневська І.

 

Гейко Д.

Савенко А.

Денісова В.

 

 

 

Шпиця А.

Українська мова та література

Харенко К.

Ломакіна С.

Остапенко В.

Баклицька Н.

10

грудня

08.00 – 12.00

Швидка В.

Лабик А.

Савенко А.

Брушневська І.

Комиз А.

Новікова І.

Гарань В.

 

Російська мова та література

(9-11)

 

Лабик А.

Дегтяр Я.

Мазур Н.

 11

грудня

08.00 – 12.00