Конкурси

Світ професій дитячими очима

З метою виховання в учнівської молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення, сприяння гармонійного розвитку особи, оптимізації процесу її соціально-професійного становлення Городищенською філією Черкаського обласного центру зайнятості спільно з відділом освіти проведено районний етап конкурсу відеороликів «Світ професій: дитячими очима».

На конкурс подано 10 робіт у двох вікових категоріях від трьох навчальних закладів – Городищенського економічного ліцею, Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та В’язівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

10 грудня в приміщенні Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний груповий захід з метою нагородження переможців та учасників районного етапу конкурсу "Світ професій: дитячими очима", на якому були присутні учні-учасники конкурсу, освітяни, працівники філії. На заході було обговорено критерії та формулу вірного вибору професії, проаналізовано актуальні професії майбутнього в регіоні та світі, презентовано платформу «Моя професія», роздано методичні матеріали.
Вітаємо наших ліцеїстів:

 І місце -  Петренко Іванну, ученицю 10-А класу(у категорії 10-11 кл.)

     ІІІ місце –  Онопрієнко Віру, ученицю 9 класу(у категорії – 8-9 кл.)

Бажаємо творчої енергії, бажання змінювати себе і сучасний світ, правильно зробити вибір омріяної професії!!!!